Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Various Artists - Українська Героїчна Пісня (Deluxe Edition 2009) [best of/compilation] (2009)
Metal Area - Extreme Music Portal > Releases Area / Релизы > New Releases > Unformat R:
LANDSER


*Artist: Various Artists
*Album: Українська Героїчна Пісня (Deluxe Edition 2009) [best of/compilation]
*Year: 2009
*Genre: Patriotic Folk Rock
*Country: Ukraine
*Format: mp3@CBR320kbps
*Size: 128MB

Tracklist:
01. Марш січових стрільців (Воплі Відоплясова, Тарас Компаніченко)
02. Пливе кача (Тарас Чубай)
03. Я сьогодні від вас від’їзжаю (Хвилю тримай)
04. Гей же гу! (Флайzzzа)
05. Пливе човен (Танок На Майдані Конґо)
06. Сьогодні нас Карпати зустрічають (Мандри)
07. Соловейко, рідний брате (Назад Шляху Немає & Фольклорний ансамбль 'Лукині Роси')
08. Не кажучи нікому (UHS mix) (Андрій Підлужний & Тартак)
09. Партизанська (Хорта)
10. Прощання стрільця – (Еффа feat. Tretyakooff)
11. Гей, гуляє полем курява по степам... (Гурт мандрівних дяків Вертеп)
12. Стрільці (ДримбаДаДзиґа)
13. Чорна гора (Вася Club)
14. Гей, на горі, на Маківці (Марія Бурмака)
15. Ще не вмерла... (Воплі Відоплясова)
******************************
Total playing time: 49:04

Extended info
Збірник «Українська Героїчна Пісня» охоплює історичні пісні наших військовиків, які позатим встигли стати вже народними: козацькі, січових стрільців, партизанські, повстанські. Кілька доробків на кружальці будуть авторськими, складеними у наші дні, однак вони зовсім не порушують тематичної цілісності збірки, а лише підтверджують, що попри всі негаразди нам вдалося-таки зберегти родовідний зв’язок поколінь.

Задум випустити платівку, де вітчизняна співана героїка набула би сучасного прочитання вустами новітніх піснярів (як знаних, так і молодих), випещувався вже давно і належить відомому львівському правознавцю та шанувальнику Української історії Сидору Кізіну та Олегу Скрипці, котрий взяв на себе творчу частину цього втілення, а заразом виступив наставником та впровадником збірки.

«Давно вже мріялося про такий диск, – каже Скрипка, – У нашому пісенному спадку повно пісень, які возвеличують взірці рідного високого бойового духу, самовідданості, лицарства. І дуже вже кортіло ті пісні подати сучасно. Хотілося подивитися, як вони [співанки] забринять за допомогою теперішніх підходів до виконання та технічних можливостей. Вийшло навіть дуже гарно».


Лейбл Країна Мрій підготував подарункову версію збірки "Українська Героїчна Пісня", яка вперше побачила світ рік тому, у лютому 2008-го. Трек-лист «де люкс» версії залишився тим самим, зміни торкнулись лише оформлення. По-перше, з'явилася ґлянцева обкладинка. По-друге, додалася мультимедійна частина, якої не було у звичайному виданні збірника. Додаток містить книжечку з текстами усіх героїчних пісень диску, а також літопис Наші Звитяги - укладений за хронологією перелік бойових перемог і взірців нашої військової доблесті, при чому згадано різні збройні формування, де брали участь наші діди-прадіди. Як і належить колекційному виданню, подарункова версія Української Героїчної Пісні має обмежений наклад.


[ Hidden Text ]
zilopack
А нет ли у тебя маршей киргизских националистов из Москвы? 1488.gif
Planewalker
ЦИТАТА
Гей же гу!

1488.gif

"Украинский язык - устоять невозможно!" (с)
Mikhail1944
Бандерок? 13.gif

23.gif 23.gif 23.gif
LANDSER
ЦИТАТА(zilopack @ Apr 6 2009, 18:30:02) *
А нет ли у тебя маршей киргизских националистов из Москвы? 1488.gif

нет
встречал в сети только марши киргизских гомосексуалистов из Москвы 1488.gif


ЦИТАТА(Mikhail1944 @ Apr 6 2009, 18:40:47) *
Бандерок? 13.gif

23.gif 23.gif 23.gif

нет
Mikhail1944


ЦИТАТА(LANDSER @ 6th April 2009 - 19:44:31) *
нет
Да

Не буду распространяться на тему того, что думаю о ОУН-УПА, Галичине итп...
LANDSER
ЦИТАТА(Planewalker @ Apr 6 2009, 18:32:31) *
1488.gif

"Украинский язык - устоять невозможно!" (с)

чем тебе украинский язык не нравится?


ЦИТАТА(Mikhail1944 @ Apr 6 2009, 18:46:14) *


Да

Не буду распространяться на тему того, что думаю о ОУН-УПА, Галичине итп...

начинается 23.gif

здесь в том числе есть старинные казачьи песни.
и не в одной из песен к твоему сведению не поется о "ненавистных москалях" bye.gif
Azatot

 ! 

Господа, обсуждение политических тем оставляем в стороне или переносим в личку.
 

Если будет продолжаться здесь - пришлепну банхаммером.
Planewalker
ЦИТАТА(LANDSER @ Apr 6 2009, 19:58:21) *
чем тебе украинский язык не нравится?

Я разве сказал, что он мне не нравится? Как раз наоборот, достаточно своеобразный и местами забавный язык.
LANDSER
ЦИТАТА(Planewalker @ Apr 6 2009, 19:35:21) *
Я разве сказал, что он мне не нравится? Как раз наоборот, достаточно своеобразный и местами забавный язык.

послушай петросяна,он забавнее smile3.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.